Su:m37 Flawless Regenerating Eye Cream. Kosmetyk prawie idealny.

Krem pod oczy su:m37 z serii Flawless to taki mój osobisty KWC. Nie jest ideałem ale spełnia większość moich oczekiwań.

su:m37

Skład kremu jest wprost imponujący: zawiera min. V.O Complex™ – będący połączeniem pięciu składników fermentacyjnych, które zdaniem naukowców z laboratorium su:m37 wykazują dużą aktywność biologiczną. Zgodnie z zapewnieniami producenta Flawless Regenerating Eye Cream ma działać przeciwzmarszczkowo, ma ujędrniać, poprawiać krążenie, odżywiać, nawilżać i niwelować cienie i opuchnięcia.

Su:m37
su:m37

Gdy zaczęłam używać tego kremu paradoksalnie niewiele mogłam o nim powiedzieć, niby coś robił, ale trudno mi było uchwycić co dokładnie. Dopiero gdy go na chwilę odstawiłam wyraźnie poczułam tą różnicę. Przede wszystkim rzeczywiście świetnie nawilża, wchłania się dobrze choć u mnie nie do zupełnego matu, co mi się akurat podoba. Nawet po wielu godzinach czuć, że krem nadal „trzyma” się oka i co równie istotne nie roluje się pod makijażem.
Krem jest gęsty a nawet bardzo gęsty, po nałożeniu daje uczucie lekkiego napięcia skóry i od razu wygładza drobne linie – i to jest chyba ta najważniejsza rzecz, którą na początku trudno mi było określić a teraz jest tak dobrze widoczna.

su:m37
su:m37

Dość dobrze radzi sobie również z opuchnięciami i cieniami pod oczami, dodatkowo jako posiadaczka głębokiej i wyraźnie zarysowanej doliny łez muszę stwierdzić, że ją delikatnie niweluje. Skóra pod oczami staje się wyraźnie odżywiona, promienna i taka jakby aksamitna. Krem natomiast nie radzi sobie z głębokimi zmarszczkami dolnej powieki czy kurzymi łapkami, według mnie nie spłyca ich, dlatego nazwałam go „prawie idealnym”. Ale drobne linie wygładza i co najważniejsze trzyma skórę wokół oczu w bardzo dobrym stanie, nie zauważyłam powstawania nowych zmarszczek ani pogłębienia tych istniejących, co mnie niezmiernie cieszy.

su:m37

Obecnie używam wyłącznie tego kremu, korzystam z próbek, które kupuję na allegro lub ebay’u. Wciąż jednak szukam ideału, który umiałby wygładzać również te głębokie zmarszczki, więc jeśli znacie taki możecie go polecić w komentarzu.