Boho bluza z kapturem. Twarzowy recykling.

Boho to polska marka odzieżowa założona w 2010 roku w przez Małgorzatę Bochenek. Wszystkie produkty w  ofercie firmy są unikatowe,  uszyte z naturalnych, recyklingowych tkanin, polskimi rękami w polskich szwalniach.

boho bluza

Boho szyje z serca co widać już na pierwszy rzut oka: jakość, wykończenia, dobór tkanin, styl, wszystko na najwyższym poziomie. W każdym działaniu firmy  widać również, że inspiracji szuka w naturze, że jest blisko niej. Modelki Boho zawsze urzekają naturalnością i delikatnością, stylizacje, sesje zdjęciowe, pokazy zawsze mocno ten trend podkreślają, a piękne, kwieciste tkaniny są przecież znakiem rozpoznawczym Boho.

W sklepie internetowym Boho: http://boho.lu/pl/ możemy kupić spódnice, luźne, zwiewne sukienki, płaszcze, kurtki, koszule i wiele innych. Zazwyczaj w krótkich seriach po kilka sztuk, lub unikatowe, pojedyncze sztuki.
Flagowym produktem Boho jest bluza z kapturem i to ona jest bohaterką tego postu. Drogie Panie, mamy tu nareszcie bluzę, która jest kobieca i twarzowa.

boho

boho

Swoją Boho bluzę z kapturem kupiłam kilka lat temu, w czasach kiedy nie było jeszcze sklepu internetowego, a sprzedaż odbywała się na profilu firmy na fb. Egzemplarzy było wtedy bardzo mało, za to chętnych bardzo dużo,  dlatego żeby dostać bluzę, trzeba było walczyć z czasem, bo kto pierwszy ten był lepszy.

boho

Mój egzemplarz (jak każdy inny), jest unikatowy, nie ma drugiego takiego, co dla mnie jest nie bez znaczenia. Mimo upływu czasu, nie ma na bluzie żadnych śladów użytkowania- tkanina jest bardzo trwała, kolory jak nowe.

boho

Boho obserwuję niemal od zalążka, od pierwszych kroków stawianych na fb, od tych kilku bluz, które można było wtedy kupić. Od tamtej pory minęło 5 lat, widzę jak firma się rozwinęła, co mnie bardzo cieszy, bo zdecydowanie jestem za wspieraniem polskiej produkcji. W sklepie pojawiły się nowe produkty, które niestety spędzają sen z moich powiek, bo chce je wszystkie, zwłaszcza przepiękny Boho płaszcz.

Ale piszę o Boho nie tylko dlatego, że mam w szafie Boho bluzę z kapturem.Uważam, że historia marki, to jak powstawała może być inspiracją dla wielu z nas (dla mnie jest), dla tych, którzy mają marzenia i bez względu na wszystko nie boją się ich realizować. Wklejam link do bardzo ciekawego wywiadu z Małgorzatą Bochenek: wywiad.

boho